Дизайн інтер’єру в Києві

Ви хочете досконалості у всіх сферах життя?
Інтер’єр вашого будинку, квартири або офісу також може бути ще більш привабливим, цікавим та функціональним. І результат не розчарував, гроші та час не були витрачені даремно, довірте свої квадратні метри професійному дизайнеру інтер’єру в Києві.

Ви будете здивовані, коли під час професійного дизайнерського проекту ви побачите всі ті можливості, які приховують, здається, знайомий простір! Краса і надійність, зручність і функціональність, дух, близький до духу, це ваше розуміння затишку. Ви зрозумієте, що тільки в цій ситуації люди завжди мріяв провести час зі своїми близькими, поповнюючи свої сильні сторони, просто живучи!

Але найдивнішим є те, що одного разу їхати в кімнату і сказати:
«Так, я вдома, і тут почуваю себе добре!»

Вам не потрібно робити величезні зусилля, наприклад:

  • Необхідно уважно вивчити асортимент усіх будівельних, меблів та інших магазинів у місті;
  • Кілька разів, щоб змінити штори, тому що їхній тон не відповідає кольору сундуку;
  • Щоб сумніватися, чи будуть ці відтінки жовтого та бірюзового тощо точно комбінуватись …

Вам потрібно буде лише поділитися своїми уподобаннями в дизайні інтер’єру, розповісти про те, що ви хотіли б побачити в ньому. І поділитися конкретними ідеями та ідеями, якщо вони вже існують.

Послуги дизайнера інтер’єру в Києві

Ми пропонуємо не просто послуги дизайнера інтер’єру, ми створюємо інтер’єр, в якому вам настільки затишно і комфортно, що ви відчуваєте його немов другу шкіру а декор втілює в собі те, що надихає саме вас.

Студія дизайну Олени Сидорук — це творче об’єднання професіоналів, що перетворює житлові і комерційні об’єкти в живий простір, наповнене авторськими меблями, зробленої на замовлення по ручним ескізами наших дизайнерів, незвичайними арт-об’єктами, що підкреслюють індивідуальність вашої компанії, авторськими акварелями, пов’язаними з важливими подіями вашого життя або Старовинні іграшки, створені вручну, особливо для вашого інтер’єру.

Послуги дизайнерів інтер’єру в Києві- Це щось більше, ніж дизайнерський проект. Для студії дизайну — це в першу чергу реалізація всіх ваших побажань та ідей в комфортному і особистісному просторі, будь то затишний і живий інтер’єр заміського будинку або гарний і функціональний інтер’єр офісу.